Przestań chrapać!

Plan działania w 3 krokach

Przestań chrapać!

Plan działania
w trzech krokach

Autor: Dr n. med. Robert Wendt

Dowiedz się jak przestać chrapać i w końcu spać tak jak powinno się spać.
CENA od 29 PLN

Około 30% ludzi śpi w taki sposób, jakby byli torturowani…

Nie wierzysz? Przeczytaj poniższą listę.

 • Budzisz się nagle w środku nocy – z poczuciem, jakby całkowicie zabrakło Ci powietrza.
 • Twój partner lub partnerka regularnie prosi Cię o zmianę pozycji podczas spania, cytuję: “Połóż się na boku bo chrapiesz!”.
 • Partnerka lub Partner pełni obaw budzą Cię w nocy bo przestałeś na chwilę oddychać.
 • Bieganie nie idzie, w siłowni ćwiczysz na siłę, a na crossfit jesteś zawsze na końcu…
 • Czujesz ciągłe zmęczenie mimo, że śpisz od 6-8 godzin.
 • Zmęczenie i senność zmuszają Cię do picia wiadra kawy dziennie.
 • Zdarzyło Ci się zasnąć za kierownicą i nieomal wpadłeś do rowu lub zderzyłeś się z innym samochodem.
 • Próbujesz schudnąć, ale nie możesz pozbyć się potrzeby podjadania.
 • Rano często masz suche i bolące gardło.
 • Budzisz się rano i głowa już boli.
 • Często wstajesz w nocy by oddać mocz, a leki od lekarza wcale tego nie zmieniają.
 • Czujesz się przytłoczony, smutny.
 • Ukochany lub ukochana grożą, że jak nic nie zrobisz z chrapaniem to…

Dlaczego napisałem ten poradnik?

Wiem i wierzę, że wyspany może więcej. Niestety nawet jeżeli będziesz spał 8-9 godzin możesz się czuć tak jak górnik po nocnej zmianie w kopalni na Śląsku. Przyczyną tego zmęczenia, tej mgły mózgowej jest chrapanie i bezdech senny, które nie pozwalają Ci zasnąć głęboko. Chcę pomóc Ci wyleczyć chrapanie i bezdech senny byś mógł zasnąć głęboko jak niemowlę.

Wiesz, sam chrapałem, wiem jak wpływa to na bliską Ci osobę. Czułem jak wpływa to na mnie. Musiałem przejść zabieg operacyjny. Ale po wszystkim poczułem różnicę. Teraz nawet mam sny, których od dawna już nie miałem.

Zebrałem więc doświadczenia jako pacjent połączyłem je z moim doświadczeniem jako lekarz i chcę Ci tę wiedzę przekazać.

Moim zamiarem jest przeprowadzenie Cię ze stanu zmęczonego, rozdrażnionego i niewyspanego człowieka. Któremu grozi nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, nadwaga a nawet wypadek drogowy.

Do stanu, gdzie każda noc jest dla Ciebie wytchnieniem po ciężkiej pracy. Gdzie Ty i Twoja druga połowa śpicie w ciszy, bez wzajemnego budzenia się.

Świat medyczny jest trudny, źle zorganizowany i niewydajny. Często trudno odnaleźć się w tych szlakach diagnostyczno-leczniczych.

W takich momentach sięgasz do internetu, gdzie szum informacyjny robi Ci większy mętlik w głowie.

Przedstawiam Ci plan działania, którzy przeprowadzi Cię przez cały proces diagnostyki i leczenia. Chrapania i bezdechu sennego.

Co znajdziesz w książce?

Krok 1

Zrozumiesz dlaczego chrapanie jest jak ogień który niszczy każdą sferę Twojego życia. Przedstawię Ci historie pacjentów,  których leczyłem. Rozwiążesz test chrapacza, który odpowie na pytanie „Czy chrapanie zagraża Twojemu zdrowiu i życiu”.

Krok 2

Co robić gdy chrapiesz, do jakiego lekarza się udać, jakie badania wykonać. Ten krok pozwoli CI zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Z mojego doświadczenia pacjenci odbywają 2-3 wizyt zanim rozpoczną diagnostykę chrapania i bezdechu sennego tak jak trzeba. Każda wizyta to ok. 200 złotych. Po tym kroku będziesz wiedzieć co zrobić bez tych wizyt. Zgłosisz się do lekarza z kompletem wyników i zaczniesz leczenie.

Krok 3

Leczenie to nie tylko szybkie bzyknięcie laserem w gardle. To proces. Odpowiednie dopasowanie leczenia we współpracy z pacjentem to podstawa. By omówić z lekarzem wszystkie możliwości potrzebujesz kolejnych 2-3 wizyt za średnio 200 PLN. Po przeczytaniu poradnika wszystko będziesz wiedzieć i łatwo podejmiesz decyzję wspólnie z lekarzem.

ZOBACZ spis treści:

Chcesz się pozbyć chrapania i wreszcie się wyspać?

Zamów książkę w jednej z poniższych wersji:

E-BOOK

Jeszcze DZIŚ na Twoim e-mail

Otrzymujesz e-mailem Twoją wersję E-book (PDF)

NOWA CENA

 

29 PLN

(przed obniżką 39 PLN) 

 

WERSJA DRUKOWANA

Otrzymasz Twoją wersję książki kurierem

NOWA CENA

 

 34 PLN

(przed obniżką 49 PLN) 

 

Chcesz pobrać Fragment Książki?

Naciśnij poniższy przycisk:

O mnie

Dr n. med. Robert Wendt

Specjalista Otorynolaryngolog

 

Jestem lekarzem specjalistą otorynolaryngologiem. Na co dzień pracuję w Oddziale Otorynolaryngologii Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu, a także prowadzę prywatną praktykę lekarską.

Specjalizuję się w leczeniu chorób nosa, gardła, uszu oraz krtani, a od 2012 roku pomagam moim pacjentom w radzeniu sobie z problemami z chrapaniem i bezdechem sennym. Zajmuję się kompleksowym wsparciem, które uwzględnia leczenie operacyjnie, jak i nieoperacyjnie – z wykorzystaniem protezy powietrznej CPAP.

Regularnie uczestniczę w konferencjach i zjazdach naukowych, kursach doskonalących oraz warsztatach praktycznych. Natomiast od 2020 roku tworzę czasnaspanie.pl. Jest to portal, na którym potrzebujący mogą zdobyć mnóstwo cennych informacji na temat chrapania oraz bezdechu sennego, a także znaleźć lekarzy i placówki, w których uzyskają niezbędną pomoc.