Spis Treści

Czym Jest Badanie Poligraficzne Snu ?

Domowe badanie snu czyli badanie poligraficzne snu, to całonocne badanie snu, które odbywa się w najbardziej komfortowych, z możliwych, warunków – we własnym łóżku. Podczas przeprowadzenia badania urządzenie Alice Night One stale monitoruje takie parametry Twojego organizmu jak : Przepływ powietrza przez nos, utlenowanie krwi, ruchy klatki piersiowej, pozycję ciała w trakcie snu, rejestruje epizody chrapania, monitoruje częstość akcji serca. Po zakończonym badaniu lekarz przestudiuje każdą, dosłownie każdą minutę Twojego snu. Tak dokładne badanie ukazuje w obiektywny sposób jak bardzo chrapanie i bezdech senny dewastuje Twój zdrowy sen. Dopiero określenie nasilenia problemu pozwala zaplanować dalsze leczenie.  

Więcej na temat Badania poligraficznego snu znajdziesz na naszym blogu (KLIKNIJ)

Dla Kogo Jest Badanie Poligraficzne Snu?

Jak Wygląda Badanie Poligraficzne Snu?

Zamawiasz Urządzenie

Zamawiasz urządzenie poprzez formularz zamieszczony na stronie zamówienia/ lub telefonicznie (kliknij poniższy guzik). Opłacasz zamówienie

Przeprowadzasz Badanie

Otrzymujesz urządzenie pocztą / lub odbierasz w wybranym punkcie. Zakładasz urządzenie zgodnie z instrukcją poniżej (kliknij niebieski guzik i obejrzyj film).

Otrzymujesz Wynik

Po maksymalnie 7 dniach roboczych otrzymujesz wynik badania opisany przez lekarza. Opis badania Otrzymujesz na swojego e-mail. Z otrzymanym wynikiem udajesz się do specjalisty.

Co po badaniu?

Zalety Badania Poligraficznego snu:

Cena Badania Poligraficznego Snu:

390 zł brutto - wysyłka urządzenia kurierem
350 zł brutto - gdy odbierasz urządzenie w punkcie

  • Koszt wykonania badania Poligraficznego Snu
  • Koszt przesłki urządzenia do Pacjenta, oraz odesłania urządzenia. 
  • Koszt odbioru przesyłki od Pacjenta
  • W pełni opisane i zinterpretowane badanie przez lekarza
  • Baterie